Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni obniżyli sobie wynagrodzenie, bo budżet powiatu może runąć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 lipca 2017 r. o 18:54 Powrót do artykułu
Sprzedać wszystko tak jak w Kijanach, będzie święty spokój :) tyle lat służyło ludziom przetrwało wojnę, komunę dopiero samorząd ją wykończył Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze strony Tuby Łęcznej: "Podobnie jak uchwałę obniżającą pensję starosty Romana Cholewy o 800 zł brutto, czyli około 550 zł netto." .... i wypowiedź oredownika obniżki: " Na obniżce diet w skali roku powiat zaoszczędzi 48 tysięcy, a na obniżce pensji starosty 12 tys. zł – podsumowuje radny Kuczyński." Chłopie jakiegoś algorytmu użył że 800 brutto czy też 500 netto razy ilość miesięcy w roku (12 dla Twojej wiadomości) da nam te 12 tysięcy. Ekonomia godna Petry (a może Teodora)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ze strony Tuby Łęcznej:   "Podobnie jak uchwałę obniżającą pensję starosty Romana Cholewy o 800 zł brutto, czyli około 550 zł netto." .... i wypowiedź oredownika obniżki: "     Na obniżce diet w skali roku powiat zaoszczędzi 48 tysięcy, a na obniżce pensji starosty 12 tys. zł – podsumowuje radny Kuczyński."     Chłopie jakiegoś algorytmu użył że 800 brutto czy też 500 netto razy ilość miesięcy w roku (12 dla Twojej wiadomości) da nam te 12 tysięcy. Ekonomia godna Petry (a może Teodora)
 mała errata Petru miało być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za PRL funkcja radnego pełniona była społecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Za PRL funkcja radnego pełniona była społecznie.
 Ale za to  niektórzy mieli "inne" źródło dodatkowego dochodu "społecznie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPONUJE TEŻ ZMNIEJSZYĆ WYNAGRODZENIA WSZYSTKIM URZĘDNIKOM O 30 %.PRZEPROWADZIĆ REDUKCJĘ ETATÓW O 30 %.POZBAWIĆ WSZYSTKICH URZĘDNIKÓW PRZYWILEJÓW PAŃSTWOWYCH.WYJDZIECIE SZYBKO NA PROSTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
800zl to obniżenie wynagrodzenia po stronie brutto samego starosty, a starostwo zaoszczędzi więcej, bo są pochodne od wypłaty ponoszone przez pracodawcę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i tak jest godne pochwały. Niechby każdy rząd czy samorząd zaczynał oszczędności od siebie a nie od podatników. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To i tak jest godne pochwały. Niechby każdy rząd czy samorząd zaczynał oszczędności od siebie a nie od podatników. Brawo.
 Ale ten zaczął od podatników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To i tak jest godne pochwały. Niechby każdy rząd czy samorząd zaczynał oszczędności od siebie a nie od podatników. Brawo.
 no widzicie, społeczeństwo taki chwyt kupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godne poszanowania zachowanie. Bardzo ładny gest z och strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
PROPONUJE TEŻ ZMNIEJSZYĆ WYNAGRODZENIA WSZYSTKIM URZĘDNIKOM O 30 %.PRZEPROWADZIĆ REDUKCJĘ ETATÓW O 30 %.POZBAWIĆ WSZYSTKICH URZĘDNIKÓW PRZYWILEJÓW PAŃSTWOWYCH.WYJDZIECIE SZYBKO NA PROSTA.
 KOD MUSIŁABY PROTESTOWAĆ CODZIENNIE :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto w dzisiejszych czasach, kiedy władza chce się tylko nachapać, spodziewałby się takiego ruchu ze strony radnych? Jestem pod wrażeniem, czekam na podobny ruch w mojej gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu już gorzej nie moglo być, na wypłaty nie było pieniędzy, sami nie mieli już wyjścia i dlatego obniżyli diety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kto w dzisiejszych czasach, kiedy władza chce się tylko nachapać, spodziewałby się takiego ruchu ze strony radnych? Jestem pod wrażeniem, czekam na podobny ruch w mojej gminie.
 Już tak siebie nie chwalcie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kto w dzisiejszych czasach, kiedy władza chce się tylko nachapać, spodziewałby się takiego ruchu ze strony radnych? Jestem pod wrażeniem, czekam na podobny ruch w mojej gminie.
 z której gminy załapałeś sie do rady powiatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Brawo! Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo myślą że kto weźmie wasze szczere intencje na poważnie?  jesteście śmieszni widać w oświadczeniach że trafiło to na osoby ubogie, lub jak brzmi motto nie dla pieniędzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kto w dzisiejszych czasach, kiedy władza chce się tylko nachapać, spodziewałby się takiego ruchu ze strony radnych? Jestem pod wrażeniem, czekam na podobny ruch w mojej gminie.
 radni z PSL biorą diety w powiecie a pełne pensje w gminach, a tyle czasu ich nie ma w pracy jak nie sesje to komisje i kaska leci, CBA niech zbada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjeżdżam do rodziny w Łęcznej od czasu do czasu. Przez ostatnie lata miasto bardzo się zmieniło. To zasługa burmistrza i radnych i jeszcze oni sobie obniżają dietę. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...